• Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe

Jeżeli Państwo chcą się przeprowadzić z dowolnego miejsca w Polsce do Europy, lub też z dowolnego miejsca za granicą do Polski – proponujemy naszą pomoc.

 

Jesteśmy w pełni świadomi tego, jak skomplikowanym i złożonym procesem są międzynarodowe usługi transportowe, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby ten sektor naszej działalności funkcjonował szczególnie sprawnie. Powierzając nam przeprowadzkę gwarantujemy, że zapakujemy mienie zgodnie z wymogami transportu międzynarodowego, weźmiemy pod uwagę Państwa życzenia i znajdziemy najodpowiedniejsze rozwiązanie.

 

Powierzając nam swoje mienie podczas przeprowadzki międzynarodowej, zyskują Państwo pewność, że cały dobytek zostanie przetransportowany terminowo, sprawnie i w nienaruszonym stanie. W nowym miejscu nasi pracownicy mogą również udzielić pomocy przy wniesieniu i montażu mebli oraz rozpakowaniu mienia.

 

Realizujemy usługi międzynarodowe w sposób profesjonalny i fachowy. Wykonujemy relokację metodami charakterystycznymi dla zawodowców.

 

Zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firma pod numerem telefonu +48 515 679 015, bądź wypełniając         Formularz